Noclegi Uniejów

Jeśli rozskamują się Państwo w naszej kuchni i zakochają w naszej okolicy...Pod wierzbą zaprasza na dłuższy pobyt.


Mamy do dyspozycji przytulne pokoje gościnne wyposażone według wysokich standardów. W każdym pokoju dostępna jest sieć WIFI i telewizja kablowa. Każdy pokój posiada swoją własną łazienkę.


Mamy duże doświadczenie i wiemy co Państwa usatysfakcjonuje. Dokonujemy sugestywnej i fachowej porady połączonej z Państwa oczekiwaniami.

"Pod wierzbą" zaprasza do eleganckich pokoi, gdzie znajdą Państwo chwilę spokoju z dala od zgiełku miasta. Pokoje oczarują swoim klimatem, ciepłą kolorystyką oraz komfortem. Doba trwa od godziny 15:00 do 13:00 dnia następnego. Poranek wita naszych Gości wyśmienitym śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego w cenie pokoju.


Zapraszamy na znakomite dania kuchni polskiej i europejskiej. Doświadczeni kucharze i profesjonalna obsługa dbają o jakość dań, nienaganny serwis i miłą atmosferę. Do dyspozycji Gości oddajemy cztery sale o różnej wielkości i charakterze oraz letni ogródek. Organizujemy przyjęcia weselne, rocznice, komunie, chrzciny, kinderbale, a także spotkania biznesowe, koktajle, degustacje.


TV

Każdy pokój wyposażony jest w TV z telewizją cyfrową

Łazienka

Osobna łazienka w każdym pokoju.

WIFI

W każdym pokoju dostępne jest połączenie z szerokopasmowym internetem

CIcho i spokojnie

Znajdujemy się z dala od miastowego zgiełku w otoczeniu natury,